Hakkımızda

Salonumuz

Hakkımızda

2006 yılında Balçova Palmiye AVM. İçerisinde kurulan White Sports Center Tüm fitness ve Cardio ekipmanlarının yanında üç adet de seans dersleri için hazırlanmış özel stüdyoları, iki adet Sauna, Buhar odası ve Masaj Havuzu bulunmaktadır.

Bünyesinde Pilates, Step,Aerobik, Spinning, Oryantal, Leg&hips, Crunch,Tabata workout,Zumba,Yoga, Streching gibi bir çok ders bulunmaktadır.

Günün yorgunluğunu atmak ve antrenmanlarınızdan sonra rahatlamak, dinlenmek için Sauna, Buhar odası ve Masaj Havuzu ile de siz değerli üyelerimize hizmet vermekteyiz.

Tüm eğitmenlerimiz alanlarında uzman kişilerden oluşmaktadır. Programlarınız sizlerin istekleri doğrultusunda ve en uygun şekilde hazırlanmakta, Tanita ile ayrıntılı vücut analizi yapıldıktan sonra beslenme programınız ile birlikte sizlere sunulmaktadır. Aynı zamanda da belirli dönemlerde düzenli olarak kontrolü sağlanmaktadır

Uzun çalışma saatlerimiz ile de size rahat çalışma ortamı sunmaktayız. Ayrıca alacağınız üyelik paketlerinde de üyelik dondurma haklarınız bulunmaktadır.

Size kalan sadece gelip sporunuzu yapmak, dinlenmek ve yenilenmek.