Franchising

SPOR SALONU KURMAK İÇİN NEDEN WHITE SPORTS CENTER’I TERCİH EDEYİM?

Spor ve sağlıklı yaşam üzereni 20 yılı aşkın bir tecrübeye sahibiz. Binlerce üyeye hizmet ederken bu tecrübemiz yıllar boyu artarak devam etti. Tüm kadrolarda yer alan ekibin seçilmesi, eğitimlerini sağlanması ve doğru bölgelere yerleştirilmesi bu tecrübeler sonucu gerçekleştirilmektedir.

SPOR SALONU AÇARKEN MİNUMUM VE MAKSİMUM BÜTÇEM NE OLMALIDIR ?

Bu konu tamamen yatırımcı ile karşılıklı görüşmeler sonucu sağlanabilmektedir. Bir altı sınırın olduğu gibi üst sınır içinde belli kriterler bulunmaktadır. Seçilen lokasyona , müşteri portföyüne göre şekil almaktadır. Unutulmamalıdır ki sadece yatırılan maddiyattan çok geri dönüşümü, amortisman ve işletme giderleri de düşünülmelidir.

SPOR SALONUNDA MESAİ YAPMAM GEREKİYOR MU, SADECE YATIRIMCI OLARAK BULUNABİLİR MİYİM?

Spor salonuna dilerseniz sadece yatırımcı olarak katılabilirsiniz. Sizler için tüm kadroları seçip, eğitimlerinin tamamlanmasını ,sistemin oluşturulmasını tamamlayabilmekteyiz.Dilerseniz standartlarımız doğrultusunda spor salonunu kendiniz de işletebilirsiniz.

HANGİ BÖLGELERE SPOR SALONU AÇABİLİRİM ?

Bu konuda ki en önemli kriterimiz açılan spor merkezlerimizin birbirinin üye portföyünü engellememesidir. Türkiye’nin tamamına spor merkezimiz açılabilmektedir. Dilerseniz lokasyon seçimi konusunda da yardımcı olmaktayız.

YATIRIMIM NE KADAR SÜREDE GERİ KAZANILIR ?

Seçilecek bölgeye göre değişiklik göstermekle birlikte yaklaşık olarak 2 yıl gibi bir süreyi almaktadır. Bu konuda işletme maliyetleri en önemli gider kalemlerini oluşturmaktadır.Uyguladığımız sistem ile bu maliyetler en aza indirilmiş ve kar oranları doğrudan artış gösterecektir.

SPOR SALONUNA EKSTRA GELİR GETİRECEK BÖLÜMLER VE ÜRÜNLER KOYABİLİR MİYİM?

Spor merkezi kriterlerlerine uyacak yan gelirler konulabilmektedir. Bunlar vitamin bar , spor kıyafeti satışı ,sporcu gıdaları vb. olabilmektedir.

Diğer tüm detaylar karşıklıklı görüşmelerde sağlanacaktır.

Bilgi için Tel: 0232 2792643
info@whitesportscenter.com.tr

Bizleri seçtiğiniz için Teşekkür ederiz.